Navigate / search

Online İNOVASYON MENTÖRÜ

‘Geleneksel iş yapış biçiminiz ve bağlı olarak da gelirinizin radikal biçimde değişeceğini biliyorsanız,  İnovasyonun katkısını alarak, dönüşen dünyaya uyumlanarak; değerinizii geliştirerek sürdürmek istiyorsanız….

BİREYSEL İNOVASYONUMU YÖNETİYORUM ve KURUMSAL İNOVASYONUMU YÖNETİYORUM

programına katılmalısınız. 

Bireysel İnovasyonumu Yönetiyorum   programımıza katılacak kişiler,  inovasyon yetkinliklerini deneyimsel tekniklerle geliştirebilirler. Peki bu programımıza Kimler katılmalı?

  • Kendilerini yeni dünyaya hazırlamak isteyenler
  • İşten çıkarılma riski olanlar
  • İşten ayrılanlar

Kurumsal İnovasyonumu Yönetiyorum   programımıza katılacak olan Kuruluş Liderleri   belirsizlik ortamında risk ve fırsatları değerlendirebilir kuruluşa özel stratejiler geliştirebilir, çalışma şeklini, sistemlerini doğru zamanda doğru düşünce tasarımları ile yeniden tasarlayabilirler. Peki bu programımıza Kimler katılmalı?

  • Kuruluşunun geleceğini düşünen liderler
  • Ekiplerini uzaktan yönetmek zorunda kalan yöneticiler
  • “yeni dünyaya” hazırlanmak, fark yaratmak isteyenler
  • Sektörlerinin ve şirketlerinin geleceğinden endişe duyanlar

Online İnovasyon Mentörü Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

Mentörlük sistemimiz; internet üzerinden canlı yayınla gerçekleşir. Katılımcılarımız, belirtilen saatte bilgisayarları aracılığıyla canlı mentörlük almak için gönderdiğimiz bağlantıya tıklayarak, ilgili programa bağlanırlar.

Yayın yapılan sisteme ilişkin bağlantı e-postası, kesin kayıttan sonra, hizmetimizden önce gönderilecektir. (Uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmemektedir. ) Programın yayın sayfasında, soru sorup sorulara cevap verebileceğimiz bir sohbet bölümü, karşılıklı birbirimizi görebileceğimiz kamera ekranı olacaktır. Ayrıca ekran paylaşımı aracılığıyla benim ekranımı da gerektiğinde görebileceksiniz. Oturum öncesinde kullanacağınız dokümanlar, ödevler e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Oturum öncesi okumanız için önerilen kaynaklar, makaleler ve kitaplar da e-posta da iletilecektir. Mentörlük hizmetimiz için internete bağlı kameralı ve mikrofonlu bir adet bilgisayar kullanmanız yeterlidir.

Bize Ulaşmak İçin:  ‘Online İnovasyon Mentörü’ programı ile ilgili merak ettiklerinizi, sorularınızı ve iletişim bilgilerinizi aşağıdaki tuşa tıklayarak

mujgan@sistemyon.com.tr adresine gönderiniz.

Sorularınıza cevaplar ve programa ilişkin bilgilerle size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.