Navigate / search

İnovasyon ile Değer Katanlar kitabımı okudunuz mu?

Yazması 8 yıl, bastırması 3 yıl süren İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR kitabımı nihayet okuyabileceksiniz. Kitabım ne mi anlatıyor?

Kitabı alarak, kurumsal inovasyon yöntem sistemi kurmak için birinci elden bir rehbere kavuşacaksınız. En önemlisi de Bilim Kızı’na (www.bilimkizi.org) burs vermiş olacaksınız. Sizler de bu kitaptan çokça satın alarak, okuyarak, hediye ederek, tavsiye ederek; akıllı kızlarımızın bilim yolunda ilerlemesine katkı sağlamış olacaksınız… Bilim Kızı ile YAŞAMA DEĞER Kattığınız için, gönülden teşekkür ediyorum.

Kitabı nasıl temin edeceksiniz?

–Toplu kitap siparişleriniz için (mujgan@mujgancetin.com) e mail atmanız yeterli…

–Bireysel alımlarınız için yayınevi sitesi 

Bilim Kızı’ na nasıl destek olacaksınız?

BİLİM KIZI ile YENİLİK GELİR..! 

Gelişmelerden güncel haberdar olma şansını arttırmak için Telegram kanalıma abone oldunuz mu?

 

 

İnovasyon ile Değer Katanlar kitabım ve Bilim Kızı Projem

Yazması 8 yıl, bastırması 3 yıl süren İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR kitabımı nihayet okuyabileceksiniz. Kitabı alarak, kurumsal inovasyon yöntem sistemi kurmak için birinci elden bir rehbere kavuşacaksınız. En önemlisi de Bilim Kızı’na (www.bilimkizi.org) burs vermiş olacaksınız. Sizler de bu kitaptan çokça satın alarak, okuyarak, hediye ederek, tavsiye ederek; akıllı kızlarımızın bilim yolunda ilerlemesine katkı sağlamış olacaksınız… Bilim Kızı ile YAŞAMA DEĞER Kattığınız için, gönülden teşekkür ediyorum.

Kitabı nasıl temin edeceksiniz?

–Toplu kitap siparişleriniz için (mujgan@mujgancetin.com)

–Bireysel alımlarınız için yayınevi sitesi 

Bilim Kızı’ na nasıl destek olacaksınız?

BİLİM KIZI ile YENİLİK GELİR..! 

 

Birleşmiş Milletler 11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Gününüz kutlu olsun….

Bilim Kızı sayfamızı ziyaret ettiniz mi?

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun 22 Aralık 2015 tarihinde ilan ettiği, kadınların ve kız çocuklarının bilimdeki rollerini artırmak, STEM (fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) eğitimi ve araştırma faaliyetlerine her seviyeden katılımı teşvik etmek amacıyla 11 Şubat günü Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü olarak ilan edildi.

Bilim Kızı’na katılın ve değer Katın…..!

İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR

Bu videomda USİMP Birlikte Öğreniyoruz etkiliği kapsamında Uluslararası Referans Dokümanlar Eşliğinde Kurumsal inovasyon Yönetimi Anlatıyorum.

Yasal düzenlemeler (5476 Ar-ge kanunu) ve referans kabul edilen OSLO, FRASCATİ, CANBERRA kılavuzları, CEN ve ISO dokümanaları yanında NASA ve SSB dokümanlarını ve ülkelerin bu alanda yaptıkları çalışmaları kronolojik sırada izlemek istermisiniz… iyi seyirler…

TELEGRAM grubumu takip etmek için @inovasyoniledegerkatanlar

İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR Kitabım