Online İnovasyon Mentorü Başlıyor

Online İnovasyon Mentorü Başlıyor

Evde kaldığımız bu Corona günlerinde; önceliklerimiz, değerlerimiz, ilkelerimiz ve ilişkilerimiz, kısacası hayatımız kökten değişiyor. Herkes, hep bir ağızdan ‘Herşey değişecek..!’ diye konuşuyor. Bu değişim öylesine kalıcı ki, artık geri dönülmez bir dönüşüm yaşıyoruz. Evlerimizdeyiz ama çok endişeliyiz….. Yine de 

‘Geleneksel iş yapış şeklimin buna bağlı olarak da gelirimin radikal biçimde değişeceğini görüyorum. İnovasyonun katkısını alarak, dönüşen dünyaya uyumlanarak; değerimi geliştirerek sürdürmek istiyorum….’ diyorsanız….

 Yalnız değilsiniz….

Sizler gibi ben de, bu dönüşüme adapte olmaya çalışırken, fayda üretmeye karar verdim. Evde verimsiz bir şekilde COVİD-19 sonrasını beklemek yerine; en iyi bildiğim konulardan olan inovasyon yönetimini, en iyi bildiğim şekilde sizlerle paylaşmak istedim. Hem size hem bana, değer katacak, yenilikçi çözümleri birlikte keşfetmemizi sağlayacak yeni bir öğrenme alanı tasarladım. COVID-19 ve sonrasında pozitif bireysel ve kurumsal sonuçlar yaratacak, kolaylaştırılmış bu etkileşimli öğrenme ortamına ‘#OnlineİnovasyonMentörü’ programı adını verdim. Bu program KİŞİLER ve KURUMLAR için ayrı ayrı gerçekleşecek. İçinde olduğumuz bu dönüşüm zamanlarından güçlenerek çıkmak için; kişisel kariyerinize veya kuruluşunuzun geleceğine #iNOVASYON yardımı ile çözümler bulabileceksiniz.  

Kişiler : Bireysel İnovasyonumu Yönetiyorum İnovasyon yetkinliklerinizi deneyimsel tekniklerle geliştirerek size özel mentörlük ile geleceğinizi oluşturmaya davet ediyorum.

Kimler katılmalı?

  • Evde çalışmak zorunda kalanlar
  • Kendilerini Corona sonrası dünyaya hazırlamak isteyenler
  • İşten çıkarılma riski olanlar
  • İşten ayrılanlar veya Corona dönemi işinden olanlar

Kuruluş Liderleri : Kurumsal İnovasyonumu Yönetiyorum Belirsizlik ortamında risk ve fırsatları değerlendirmeye, kuruluşunuza özel stratejiler geliştirmeye, çalışma şeklinizi, sistemlerinizi doğru zamanda doğru düşünce tasarımları ile yeniden tasarlamaya davet ediyorum.

Kimler katılmalı?

  • Kuruluşunun geleceğini düşünen liderler
  • Evden çalışmak zorunda olan ve ekiplerini uzaktan yönetmek zorunda kalan yöneticiler
  • Corona sonrası “yeni dünyaya” hazırlanmak, fark yaratmak isteyenler
  • Corona sonrası sektörlerinin ve şirketlerinin geleceğinden endişe duyanlar

Online İnovasyon Mentörü Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

Mentörlük sistemimiz; internet üzerinden canlı yayınla gerçekleşir. Katılımcılarımız, belirtilen saatte bilgisayarları aracılığıyla canlı mentörlük almak için gönderdiğimiz bağlantıya tıklayarak, ilgili programa bağlanırlar. Size, yayın yapılan sisteme ilişkin bağlantı e-postası, kesin kayıttan sonra, hizmetimizden önce gönderilecektir. (Uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmemektedir. ) Programın yayın sayfasında, soru sorup sorulara cevap verebileceğimiz bir sohbet bölümü, karşılıklı birbirimizi görebileceğimiz kamera ekranı olacaktır. Ayrıca ekran paylaşımı aracılığıyla benim ekranımı da gerektiğinde görebileceksiniz. Oturum öncesinde kullanacağınız dokümanlar, ödevler e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Oturum öncesi okumanız için önerilen kaynaklar, makaleler ve kitaplar da e-posta da iletilecektir. Mentörlük hizmetimiz için internete bağlı kameralı ve mikrofonlu bir adet bilgisayar kullanmanız yeterlidir. 

Bize Ulaşmak İçin:  ‘Online İnovasyon Mentörü’ programı ile ilgili merak ettiklerinizi ve aşağıdaki bilgileri içeren ön kayıt elektronik postasını lütfen mujgan@sistemyon.com.tr adresine gönderiniz. Sorularınıza cevaplarım ve programa ilişkin bilgilerle size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağım.

Bu gönderiyi paylaş