ETKİNLİK YÖNETİMİ ZİRVESİ 2016

ETKİNLİK YÖNETİMİ ZİRVESİ 2016

Türkiye’de bir ilk olarak tasarlanan Etkinlik Yönetimi Zirvesi programında,

 Kuruluşların tüm iletişim stratejilerinde yer alan, iç ve dış hedef kitleye dokunabildiği, kurumsal ve özel satış pazarlama aktivitelerine kadar tüm faaliyetleridir etkinlik. Tüm süreci boyunca doğru yönetilmesi gerekmektedir.

 Etkinlik Yönetimi Zirvesi programında, sektör profesyonelleri tarafından bilgilendirilecek olan  katılımcılar, kurumsal ve pratik bilgilerini geliştirirken iş dünyasındaki her tür güncel etkinlik yaklaşımları ve problemlerin çözüm tekniklerini, yerel ve uluslararası profesyonellerin mutfağından deneyimleme, geliştirme imkanına sahip olacaklar.

Dahası, katılımcılar; etkinlik planlama ve koordinasyonuna dair yenilikçi yaklaşım tekniklerine, digital eventlere dair bilgi edinirken, çözüm odaklı ve fonksiyonel bakış açılarını da geliştirme imkanına sahip olacaklar.

 Aynı zamanda kurumların, toplantı, kongre, lansman, incentive, iç-dış faaliyet, tanıtım, eğitim, kültür-sanat, festival, konser, gösteri , roadshow organizasyonları, davet, kutlama, gibi sayısız etkinliklerinin ve etkinlik süreçlerinin projelendirilmesi ve yönetilmesi konusunda da ulusal, uluslararası sektör duayenlerinden ilk elden bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.

 Ekonomiye yön veren kuruluşların pazarlama, satış, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, insan kaynakları gibi birimlerinin yetkilileri Etkinlik Yönetimi konusundaki bilgi paylaşımlarını yerel ve uluslararası liderlerle, sektörün devleri ve usta oyuncularıyla yaşayacaklardır.

 

Büyük buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bu gönderiyi paylaş