Müjgan ÇETİN kimdir?

Müjgan Çetin ODTÜ Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra kırk yıla yakın mesleki kariyerinde bir çok yeniliğe imza atmıştır. Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesinde güneş enerjisi alanında tamamlamış olup, İstanbul Üniversitesinde Sosyoloji son sınıf öğrencisidir.

ARÇELİK A.Ş. nin ilk kadın mühendis yöneticilerindendir. TÜBİTAK’ ta internet’in Türkiye’ye de kurulumu ve bütün üniversitelere yaygınlaştırılması çalışmalarında; ekibine liderlik etmiş ve ULAKBIM’i kurmuştur. Avrupa Birliği Küresel İnovasyon Yönetimi ödülü’nü 2014 yılında Türkiye’nin kazanmasına olanak sağlamış, ilk akredite İnovasyon yönetimi danışmanıdır. ISO (İnternational Standardization Ofice)’ın İnovasyon Yönetimi Standartı’nın hazırlanması için çalışmalara Türkiye delegesi olarak katılan ve deneyimlerini aktaran, uluslararası dokümanların eş-yazarıdır.

PROJE YapaBİLSEM isimli proje yönetimi teknikleri kitabı Optimist yayınlarında Ekim 2007 de yayınlanmıştır. İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR isimli ikinci kitabı, Artikel Akademi Yayıncılıktan Mart 2021 de yayınlanmıştır. Değişik üniversitelerde bildirileri, konuşmaları, yayın organlarında makaleleri, videoları, elektronik ortamda dersleri  yayınlanmaktadır. Sosyal medya hesapları ile inovasyonun yayılımına katkı sağlamaktadır.

Bilim Kızı sosyal inovasyon projesi ile 2016 yılından bu yana temel bilimler alanında lisans, yaşam bilimler alanında yüksek lisans ve doktora eğitimi alan kızlara destek olmaktadır.

UDEMY deki ücretsiz eğitim GENÇLER İÇİN İNOVASYON isimli dersi, yanında CAREER PATH THROUGH  INNOVATION isimli dünya gençleri için ingilizce altyazılı eğitimi, İŞ ETÜDÜ dersi ile yenilikçi yöntemlerle verimlilik ve etkinlik metod ve teknikleri, Entegre Yönetim SİSTEMİ dersi ile İnovasyon Yönetim Sistemi kurmadan önce kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile bilgi güvenliği yönetim sistemlerini  entegre bir şekilde yönetebilme yöntemi anlatılmaktadır.

iletişim sayfasından adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya (Linkedin  You tubetwitter, instagram için tıklayınız) hesaplarından güncel bilgileri alabilirsiniz.