ONLİNE İnovasyon Eğitim ve Danışmanlık

ONLİNE İnovasyon EĞİTİM ve DANIŞMANLIK

ONLİNE Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz aşağıdaki bütün konuları kapsıyor. Kayıt için  mujgan@mujgancetin.com a mail atabilirsiniz,   Size uygun saat ve günü birlikte organize ederiz.

Geleneksel iş yapış biçiminiz ve bağlı olarak da gelirinizin radikal biçimde değişeceğini biliyorsanız,  İnovasyonun katkısını alarak, dönüşen dünyaya uyumlanarak; değerinizi geliştirerek sürdürmek istiyorsanız….

Pandemi sonrası ONLİNE Eğitim ve Danışmanlık almak istiyorsanız…Bireysel ve Kurumsal İNOVASYONUMU Yönetiyorum programımıza katılmalısınız.

Bireysel İnovasyonumu Yönetiyorum   programımıza katılacak kişiler,  inovasyon yetkinliklerini deneyimsel tekniklerle geliştirebilirler. Lütfen bilgi için mujgan@mujgancetin.com  e mail gönderin.

Peki bu programımıza Kimler katılmalı?

  • Kuruluşunun geleceğini düşünen liderler
  • Yeniliğin ve verimliliğin zorunluluk olduğunu bilenler
  • Pandemi sonrası yenilikçi ürün-hizmet-süreçlerini bir an önce devreye almak isteyenler
  • “yeni dünyaya” hazırlanmak, fark yaratmak isteyenler
  • Sektörlerinin ve şirketlerinin geleceğinden endişe duyanlar

Online İnovasyon Mentörü Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

Mentörlük sistemimiz; internet üzerinden canlı yayınla gerçekleşir. Katılımcılarımız, belirtilen saatte bilgisayarları aracılığıyla canlı mentörlük almak için gönderdiğimiz bağlantıya tıklayarak, ilgili programa bağlanırlar.

Yayın yapılan sisteme ilişkin bağlantı e-postası, kesin kayıttan sonra, hizmetimizden önce gönderilecektir. Programın yayın sayfasında, soru sorup sorulara cevap verebileceğimiz bir sohbet bölümü, karşılıklı birbirimizi görebileceğimiz kamera ekranı olacaktır. Ayrıca ekran paylaşımı aracılığıyla benim ekranımı da gerektiğinde görebileceksiniz. Oturum öncesinde kullanacağınız dokümanlar, ödevler e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Oturum öncesi okumanız için önerilen kaynaklar, makaleler ve kitaplar da e-posta da iletilecektir. Mentörlük hizmetimiz için internete bağlı kameralı ve mikrofonlu bir adet bilgisayar kullanmanız yeterlidir.

Bize Ulaşmak İçin:  sorularınızı ve iletişim bilgilerinizi mujgan@mujgancetin.com adresine gönderiniz.

Sorularınıza cevaplar ve programa ilişkin bilgilerle size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.