BİLİM KIZI Projem ve İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR kitabım ile ilgili süreç başladı….

BİLİM KIZI Projem ve İNOVASYON ile DEĞER KATANLAR kitabım ile ilgili süreç başladı….

Teknolojik yatırımcılar, start-up lar dahil olmak üzere KOBİ’ler,  büyük kurumsal kuruluşlar, STK ve Kamu kuruluşlarının vizyoner liderleri için; sürdürülebilir bir şekilde uluslararası referans dokümanlar (ISO-56000 İnovasyon yönetim sistemi standartlar serileri) eşliğinde, kurumsal İnovasyon yönetim sisteminin nasıl kurulacağını detaylı olarak anlattığım kitabımdan satın alır mısınız? Böylece BİLİM KIZLARI na burs vererek destek olmak ister misiniz? BİLİM KIZI projem ile ilgili bilgiler için TV deki canlı yayın söyleşimin özet halini (3 dk lık) aşağıda yayınlıyorum. 10 dk uzun halini ise you tube kanalıma yükledim. Oradan detayları da izleyebilirsiniz.

İNOVASYON İle DEĞER KATANLAR kitabım ; İnovasyon ile hayata değer katmaya inananlar için kaynak kitap olması için yazılmıştır.  Kitabın içeriğinde; İNOVASYON nedir ve İnovasyon çeşitleri nelerdir? Ülkemizin İnovasyon karnesi ve Dünyadan ve ülkemizden başarı örnekleri, İnovasyon Yönetim Sistemi Standartlar Serisine göre adım adım İnovasyon Yönetim Sistem kurulumu ve İnovasyon Yönetiminde ve yenilikçi fikir üretmek için kullanabileceğiniz çok sayıda teknik ve metodlar bölümleri yer almaktadır. Bu bölümler de bilimsel ve iş dünyasına ilişkin İnovasyon kavramları anlattıktan sonra, dünya örnekleri yanında ülkemizin başarı örnekleri detaylı olarak paylaşılmaktadır. Sonrasında ise; kurumsal İnovasyon yönetim sistemi kurmanıza olanak sağlayacak şekilde 50 den fazla İnovasyon teknik ve metodu detaylı olarak anlatmaktadır.

Bazı kitaplar vardır ki kaynak kitap olur, her adımda yol gösterir… İşte bu kitap İş ve kamu dünyasının yenilik öncüleri ve akademi dünyasının eğiticileri için hazırlanmıştır. Uzun soluklu İNOVASYON YÖNETİMİ yolculuklarında ÖNCÜLER yalnız kalmasınlar, bu kitap onların yolunu aydınlatsın ve kılavuzları olsun, hayatları kolaylaşsın, istenmiştir.

Kitaptan satın alarak, BİLİM KIZLARIna destek olmak isteyenler bana mail atabilirler mi? Katkılarınızı bekliyorum.

Bu gönderiyi paylaş