TUBİTAK 1511 Çağrısı ile 2 Milyon TL ye kadar hibe ile bilişim, enerji, gıda, makina, otomotive, sağlık, tekstil projelerinizi hayata geçirin

TUBİTAK 1511 Çağrısı ile 2 Milyon TL ye kadar hibe ile bilişim, enerji, gıda, makina, otomotive, sağlık, tekstil projelerinizi hayata geçirin

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ (BİT) ÇAĞRILARINDA : Madencilik sektöründe Robotik uygulamalar, bulut bilişimde altyapı teknolojileri, yazılım ve tasarım araçları projeleri önerebilirsiniz.

ENERJİ ÇAĞRILARINDA : Silikon tabanlı güneş hücresi, motor ve bileşenleri, motor tasarım araçları, konut ve ticari binalarda enerji verimliliği, fosil yakıtlar için yenilikçi ürünlere yönelik projeler üretebilirsiniz

GIDA ÇAĞRILARINDA : Yenilikçi hayvancılık ürünleri, et ve süt ürünlerine yönelik projeler üretebilirsiniz.

MAKİNA İMALAT ÇAĞRILARINDA : lazerli takım tezgahları, gerçek zamanlı ölçüm sistemleri, yenilikçi doküm teknolojileri, endüstryel robotlara yönelik projeler üretebilirsiniz.

OTOMOTİV ÇAĞRILARINDA : Kauçuk esaslı malzemeler, ürünler, elektrik ve hibrit elektrikli araç tahrik sistemleri, elektronik kontrol üniteleri, araç-komponenet üretim teknolojileirne yönelik projeler üretebilirsiniz.

SAĞLIK ÇAĞRILARINDA: Solunum destek ve akıllı termoregülasyon sistemleri, yenilikçi implantlar, hasta/hastalık takibi için mobil sağlık uygulamalarına yönelik projeler üretebilirsiniz.

TEKSTİL ÇAĞRILARINDA : Teknik ve fonksiyonel tekstil ürün ve teknolojileri, yenilikçi tekstil makinalarına yönelik projeler üretebilirsiniz.

14 Aralık a kadar 2 milyon TL hibe ile Proje üretmenize katkı sağlayalım.

Çağrılar için

Bu gönderiyi paylaş