Uluslararası İnovasyon Ödülü

Uluslararası İnovasyon Ödülü

 
Avrupa Birliği “2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü”nü 2000’den fazla uluslararası firma arasından, müşterim Koza Yönetim ve Servis A.Ş., kazandı. CEN/TS 16555-1 İnovasyon Yönetimi Standartı kapsamında yapılan değerlendirme ile uluslararası 600 danışman içerisinden lisanslı akredite inovasyon yönetimi danışmanı olarak ilk defa verilen bu ödülü ülkemize getirmiş olmaktan dolayı büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

2013’den itibaren Avrupa Birliği standartı olan IMP³rove metodu ile benchmark yapan 2000’den fazla uluslararası kuruluşarasındaKoza Yönetim ve Servis A.Ş, en iyi inovasyon yönetimi yapan şirket olarak, Avrupa Komisyonu“2014 International IMP³roveAward” ödülünü kazandı. İşini farklı yapmaya ve fark yaratmaya odaklı, Koza Yönetim farkını Avrupa Komisyonuna da tescil ettirdi.

 

Avrupa Komisyonu IMP³rove Akademi tarafındanilk eleme sonucunda kısa listeye giren firmalarla yapılan son görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda; bir Garanti-Koza iştiraki olan profesyonel bina ve tesis yönetim hizmetleri firması Koza Yönetim ve Servis A.Ş.  Avrupa Komisyonu  IMP³roveAkademi tarafından “2014 International IMP³rove Award” ödülüne layık görüldü.

 

Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı, “Koza Yönetim ve Servis A.Ş olarak, amacımız müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı memnun etmek, işimizde ve hizmetlerimizde fark yaratmak, işimizi farklı yapmaktır.  Ödül veya sertifikalar bizim için ne önemlidir, ne de amaçtır.  İşimizi ve hizmetlerimizi her gün daha geliştirmek, şirketimizi sürdürülebilir büyütmek ve kendi sektöründe örnek bir şirket yaratmak hedefimizdir. Elbette Avrupa Komisyonu tarafından, Uluslararası IMP³rove Ödülü’ne layık görülen tek şirket olmak bizi gururlandırdı. Şirket olarak, sürekli farklılığa ve yeniliğe olan inancımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet sektörü gibi tüm müşterileri memnun edebilmenin çok zor olduğu bir sektörde, müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Bunun için çalışanlarımızın memnuniyetine de çok önem veriyoruz. Mutlu çalışanlarbizi mutlu müşterilere ulaştıracaktır. Tüm hizmet verdiğimiz projelerimizde müşterilerimizin, değişen ve gelişen taleplerini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz. Uluslararası İnovasyon Yönetimi ödülü ileyenilikçi ve kendini sürekli geliştiren yönetim modelimizin Avrupa Komisyonu tarafından ödüllendirilmesinden mutluluk ve onur duyuyoruz. Bundan sonra da aynı anlayış ile kendimizi sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Bu gönderiyi paylaş