Gizlilik politikası

Web sitemiz mujgancetin.com‘da sunulan hizmetlerden herhangi birini kullandığınızda, kullanım koşullarımızı ve gizlilik politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. mujgancetin.com olarak tüm müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin bilgilerini korumakla sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgileri sizinle paylaşmamız önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Hizmetlerimize erişerek, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında açıklanan şekilde toplanmasına, saklanmasına, kullanılmasına ve hukuki durumlarda paylaşımına izin verirsiniz. Ayrıca, hizmetlerimizi kullanarak bu Gizlilik Politikasında açıklanan politikaları ve uygulamaları kabul etmiş olursunuz. Web sitemizi her ziyaret ettiğinizde veya Hizmeti her kullandığınızda ve bize gönüllü olarak bilgi verdiğinizde, sağladığınız bilgileri toplamamıza, kullanmamıza ve hukuki durumlarda paylaşılmasına izin verdiğinizi kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikasında açıklanan şekilde e-postalar veya başka bir şekilde iletişime geçilebilir. Bize kaydolsanız da kaydolmasanız da, bu Gizlilik Politikası web sitesinin ve hizmetlerin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Gizlilik İlkelerimiz

mujgancetin.com internet sitesi gizliliğinizi özenle korur. Tüm kullanıcıların gizlilik ilkelerine saygı duyar. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

mujgancetin.com web sitesinde yer alan bilgi ve hizmetleri kullananların kişisel bilgilerini ve müşteri bilgilerini barındırır.

Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi, hizmetlerimiz hakkında bilgi verilebilmesi için abone bilgileri (kimlik ve iletişim verileri (isim, doğum tarihi, cinsiyet, meslek veya diğer demografik bilgiler, adres, unvan, e-posta adresi dahil iletişim bilgileri), kişisel ilgi alanları veya tercihler (satın alma geçmişi, pazarlama tercihleri ve halka açık sosyal medya dahil) profil bilgisi); IT bilgileri (IP adresleri, kullanım verileri, çerez verileri, çevrimiçi gezinme verileri, konum verileri, tarayıcı verileri) bilgilerinden oluşur.

Müşteri bilgileri: kimlik ve iletişim verileri (ad, iletişim bilgileri, kullanıcı adı); fatura bilgileri (kredi kartı bilgileri, hesap bilgileri, ödeme bilgileri); organizasyon bilgileri (isim, adres, coğrafi konum, sorumluluk alanı, KDV kodu), IP adresleri.

Bu bilgiler kamuya açık bilgiler değildir ve hiçbir surette mujgancetin.com web sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

İstediğiniz zaman giriş yapıp bu bilgileri değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz. Kişisel Verileri paylaşmayı reddedebilirsiniz, ancak sizden e-posta adresi gibi sağlamanızı istediğimiz Kişisel Verilerin bazıları hizmetlerimiz için zorunludur. Bunu sağlamayı reddederseniz, size bu hizmeti sağlayamayabiliriz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

Hizmetlerin çalışması için toplanan bilgileri, hizmetin kalitesini korumak, hizmetin kullanımına ilişkin genel istatistikleri sağlamak, hizmetleri tanıtmak ve analiz etmek, müşteri desteği sağlamak ve hizmetler hakkında bilgi göndermek, müşterilerin, abonelerin, üçüncü şahısların ve kendimizin hakları ve güvenliği, özelleştirilmiş bilgi veya promosyon içeriği göndermek ve pazarlama tercihlerine göre öneriler sunmak, Hizmet Koşullarımıza uyulmasını sağlamak ve yasal gereklilikleri karşılamak, kimlik doğrulamak ve sağlanan bilgileri yönetmek, ödemeleri yönetmek, demografik bilgileri, müşterinin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını ve kullanıcılar arasındaki diğer eğilimleri ve diğer iş amaçlarını anlamak için kullanır.

mujgancetin.com web sitesine üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgiler gizlilik ilkemiz içerisinde saklanır. mujgancetin.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve mujgancetin.com web sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Zaman zaman bizden hizmetlerimizle ilgili e-postalar alabilirsiniz. Bize sağladığınız kişisel verilere dayanarak, talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak ve hesabınızı yönetmek için sorularınıza yanıt olarak sizinle iletişim kurabiliriz. Kişisel verilerinizi size güncellemeler ve diğer promosyon iletişimleri göndermek için de kullanabiliriz. Her e-postada, e-posta almayı devre dışı bırakabilmek için bir bağlantı bulunur. Hizmetleri sağlamak için gerekli olan idari konular, güncellemeler, anlaşmazlıklar ve müşteri hizmetleri konularında önemli mesajlar göndermeye devam edebiliriz.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

mujgancetin.com web sitesinde toplanan kişisel bilgiler sizin özel izniniz olmadığı sürece sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satışını yapmaz veya paylaşmaz.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

İletişim

Burada belirtilen Gizlilik İlkeleri ile ilgili sorunuz olursa lütfen mujgan@mujgancetin.com yoluyla iletişime geçiniz.