ONLINE İnovasyon Yonetimi Egitimlerimiz

ONLINE İnovasyon Yonetimi Egitimi ve Danışmanlık
ONLİNE İnovasyon MENTORU programız ile ONLINE İnovasyon Yonetimi Egitim ve Danısmanlık Hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

3 arkadaş birlikte kayıt olun.. ONLİNE İnovasyon Yonetimi egitimlerimizden %50 indirimden faydalanın ve size uygun tarih ve saati organize edelim. 

Aşağıdaki bütün eğitimleri kapsıyor. Kayıt için  mujgan@mujgancetin.com a mail atabilirsiniz,   Size uygun saat ve günü birlikte organize ederiz.

Geleneksel iş yapış biçiminiz ve bağlı olarak da gelirinizin radikal biçimde değişeceğini biliyorsanız,  İnovasyonun katkısını alarak, dönüşen dünyaya uyumlanarak; değerinizi geliştirerek sürdürmek istiyorsanız….

Pandemi sonrası ONLİNE İnovasyon Yonetimi Egitim ve Danışmanlık almak istiyorsanız…Bireysel ve Kurumsal İNOVASYONUMU Yönetiyorum programımıza katılmalısınız.

ONLINE İnovayson Eğitimlerimiz 

Online İnovasyon Mentörü Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

OnLİNE İnovasyon yonetimi mentörlük sistemimiz; internet üzerinden canlı yayınla gerçekleşir. Katılımcılarımız, belirtilen saatte bilgisayarları aracılığıyla canlı inovasyon yonetimi mentörlüğü almak için gönderdiğimiz bağlantıya tıklayarak, ilgili programa bağlanırlar.

Yayın yapılan sisteme ilişkin bağlantı e-postası, kesin kayıttan sonra, hizmetimizden önce gönderilecektir. (Uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmemektedir. ) Programın yayın sayfasında, soru sorup sorulara cevap verebileceğimiz bir sohbet bölümü, karşılıklı birbirimizi görebileceğimiz kamera ekranı olacaktır. Ayrıca ekran paylaşımı aracılığıyla benim ekranımı da gerektiğinde görebileceksiniz. Oturum öncesinde kullanacağınız dokümanlar, ödevler e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Oturum öncesi okumanız için önerilen kaynaklar, makaleler ve kitaplar da e-posta da iletilecektir. ONLINE İnovasyon Yonetimi Mentörlük hizmetimiz için internete bağlı kameralı ve mikrofonlu bir adet bilgisayar kullanmanız yeterlidir.

Bize Ulaşmak İçin:  sorularınızı ve iletişim bilgilerinizi mujgan@mujgancetin.com adresine gönderiniz.

İnovasyon Yonetimi sorularınıza cevaplar ve programa ilişkin bilgilerle size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.